You are currently viewing Заняття кросфіт

Заняття кросфіт

Кросфіт в Тернополі

Шановні клієнти! Нагадуємо, що в Драйв 1.0 працює група CrossFit.

CrossFit – це реальний спосіб привести себе у відмінну форму і універсальна система загальної фізичної підготовки, мета якої – створення універсального атлета за рахунок підвищення рівня здоров’я.

А з нашим новим тренером Наталією – це буде не лише супер-ефективно, але й дуже цікаво!

Кожне заняття – унікальне і не повторюється! Готові до серйозних перемін в житті та хочете навчитися чомусь новому. Тоді Вам саме до нас.

Розклад груп ви можете знайти на сайті або перейдіть у ViberBOT Перше заняття пробне після реєстрації клієнта – безкоштовне!
Тренування складаються з так званих функціональних кіл, які в свою чергу можуть мати різні етапи. Іноді їх поєднання може бути досить несподіваним. Наприклад, в одному сеансі можна використовувати рухи з бодібілдингу, гімнастики, легкої атлетики, аеробіки тощо. Головною відмінністю цього виду спорту від звичайного тренування є зверх-інтенсивний темп і можливість варіацій – ваш тренер може змінювати програму тренувань, тому вам не доведеться повторювати кожного разу одні і ті ж вправи.

Гармонія фізичного розвитку, різнобічна підготовка, здатність максимально ефективно виконати будь-яке поставлене завдання – ось що вимагає від нас життя! І не даремно в XXI столітті це стає модним!Кросфіт будується на чотирьох базових принципах.

Перший – різноманітність. Не зациклюйтеся!

Якщо хочеш максимального результату – НЕ концентруйся на чомусь одному, старайся вносити в тренінг нові, несподівані елементи. Кросфіт широко застосовує методи і засоби з тренування легкоатлетів, штангістів, гімнастів, акробатів, веслярів. Ми сильні в усьому, і у нас немає слабкостей в дрібницях!

Другий головний принцип – це функціональність рухів. Не секрет, що в фітнес-залах панує культ тренажера, найскладнішого механічного пристосування, призначеного для детального опрацювання нашого тіла. Однак, не все так очевидно! І сьогодні мода, яка панувала десятиліттями, починає вивітрюватись. Штанги, гирі, перекладини, кільця, вага власного тіла, стара добра скакалка – ось те, що нам потрібно для придбання ідеальної форми! Всі рухи, які ми виконуємо на тренуваннях, можуть зустрітися в реальному житті, і ми повинні бути готові до будь-якої ситуації!

Третім компонентом, без сумніву, є поступовість і масштабованість наших завдань. Ми ніколи не змусимо тебе робити ті рухи, які ти належно не освоїв і не закріпив. Ти не будеш піднімати штангу, загрозливу твоєї техніці. Ми – за поетапність в освоєнні нового. Візитна картка кросфіту – “тренування дня”, “workout of the day” (ВОД). Перебуваючи в одній групі і в один час, її здатний виконати будь-який – від чемпіона світу з важкої атлетики до 15-річного підлітка або пенсіонера. Всі рухи, ваги не є стандартними, і інструктор неодмінно підбере для тебе адекватну заміну будь-яким незвичним і складним речам.

Четвертий секретний інгредієнт, котрий поєднує воєдино всі інші і перетворює нашу фітнес-методику зі склянки позавчорашнього фрешу в ураганний коктейль – інтенсивність. Пам’ятай! Працює не методика, не програма і не тренер. Працює людина. Працюєш Ти!

Ми змушуємо викладатися по повній. На тренуваннях ми гранично сконцентровані і не дозволяємо відволікатися на дрібниці. Всі завдання виконуються на час, який фіксується кожним учасником тренування, незалежно від рівня підготовки. Для кросфіту не існує вікових, вагових і інших обмежень, це спорт для всіх і для Тебе!