You are currently viewing Робота спортзалів під час війни

Робота спортзалів під час війни

Робота спортзалів під час війни

Війна – ніколи не думав, що напишу на сторінці спортивного клубу це слово.
Ніколи не думав, що дізнаюся, який жах, біль, розпач, безсилля і розруху несуть у собі ці п’ять букв. Все що читалося і бачилося в ТВ до 24.02.2022 року здавалося таким далеким і нереальним.

Воно не мало трапитися ніколи і ні з ким. Але, прийнявши невідворотність, приходить розуміння того, що цей запис повинен бути і залишитися на цій сторінці. Не для того, щоб пам’ятати – таке не забудеш, навіть якщо захочеш. Не для того, щоб знали інші – українці і так побачили і відчули стільки, що не побажали б раніше своїм ворогам.

А просто щоб відчути, що продовжуєш жити, турбуватися, працювати, допомагати, планувати, любити. Прості радощі, котрі раніше не помічалися.

Ми хочемо вірити, що з дня на день, настане переломний момент, і ми підемо в гості до друзів, в кіно чи театр, в улюблене кафе чи спортзал врешті решт.

В той же час, розумієш, що закритися у собі, замкнутися у 4 стінах у рідному Тернополі, це НЕ вихід.

  • Потрібно подбати про людей, які раніше мали зарплату, а зараз не мають. Їм і їх родинам потрібно їсти, щоб мати сили і змогу займатися волонтерством.
  • Потрібно платити податки і збори, щоб держава отримувала надходження, які так чи інакше їй потрібні для підтримки обороноздатності і соціальних гарантій.
  • Потрібно дати можливість людям відпустити з голови хоча б частину страху, ненависті і залишити їх у спортивній залі – залізо все прийме і все зрозуміє.
  • Потрібно зробити багато речей, щоб наблизити життя до трішки нормального, коли здається, що нормальним воно більше ніколи не буде.
  • Ми готові допомагати, кожен у свій спосіб. Якщо потрібен буде інший – ми також це будемо робити.

Не відчиняємо двері навстіж, проте, в окремі години будемо готові обслуговувати Вас. Якщо ви маєте можливість і бажання відвідувати клуб на Злуки 49, напишіть нам про це з вказанням бажаної години, крім сутінкових періодів (не пізніше 17.00 адже в темну пору світло вмикати заборонено).